Halı Yıkama
Halı Yıkama

Halı Yıkama

 

Halılar, günlük yaşantımızda ve evlerimizde kullandığımız, vazgeçilmez eşyalarımızdandır. Ancak bu vazgeçemediğimiz eşyalarda, mayt ya da akar adı verilen ve ancak mikroskop ile görülebilen, 01 ile 05 mm çapında küçük canlılar bulunur. Bu canlılar 20-30 derece sıcaklıkta yaşarlar ve insanlardan dökülen deri, kıl, kepek ve diğer organik maddeler ile beslenirler. Bir ev ne kadar temiz olursa olsun bu canlılar her evin halılarında, yastıklarında ve yorganlarında yaşama fırsatı bulurlar. Halı yıkama işlemi; doğru ve uygun hijyenik şartlarda yapılmazsa, bu canlıların yok olmaları için herhangi bir işe yaramaz.

 


Halıların üzerinde 10 gramdan fazla mayt bulunması durumunda, astım şikâyeti olan kişiler bu durumdan ciddi şekilde etkilenebilirler. Siz de bu tip canlıların halılarınızın üzerinde yaşamasını istemiyorsanız, onların yaşam koşullarını ortadan kaldırmalısınız. Bu canlıların 60 derece ısının üzerinde yaşama şansları yoktur. Ancak halınızı kendiniz silerek temizlemek isterseniz, elleriniz bu ısıya dayanamayacağı için yeterli hijyeni de sağlayamazsınız.

 


Bu sebeple firmamızın halı yıkama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Böylece profesyonel bir halı yıkama hizmeti almış ve halınızdaki tüm mikroplardan kurtulmuş olursunuz.

 

 

denizli pamukkale halı yıkama,denizli pamukkale alo halı yıkama,denizli pamukkale halı yıkama firmaları,denizli pamukkale halı yıkama fiyatları,denizli pamukkale halı yıkama hizmeti,denizli pamukkale halı yıkama yapanlar,denizli pamukkale ucuz halı yıkama,denizli pamukkale uygun fiyatlı halı yıkama,denizli pamukkale temiz halı yıkama,denizli pamukkale hijyenik halı yıkama,denizli pamukkale yerinde halı yıkama,denizli pamukkale makina halısı yıkama,denizli pamukkale shaggy halı yıkama,denizli pamukkale yün halı yıkama,denizli pamukkale dokuma halı yıkama,denizli pamukkale yolluk yıkama,denizli pamukkale yolluk yıkama hizmeti,denizli pamukkale yolluk yıkama firması,denizli pamukkale koltuk yıkama,denizli pamukkale koltuk yıkama firmaları,

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014