Sandalye Yıkama
Sandalye Yıkama

Sandalye Yıkama

 

İşyerlerimizin ve evlerimizin vazgeçilmez ve en çok kullanılan mobilyalarından birisi de tabi ki sandalyelerimizdir. Biz ne yaparsak yapalım ne kadar temiz kullanmaya çalışırsak çalışalım sandalyelerimiz günü birinde kirlerini ortaya çıkaracak ben buradayım diyerek karşımıza çıkacaktır.


Bu görüntü bizi rahatsız edecektir ve yıkama gerekli olacaktır. Aynı zamanda sadece görüntüsü değil diğer etmenler de önemlidir.


Bilirsiniz ki bu tür mobilyalar fazlaca kir ve lekeyi içinde barındırmaktadır. Bu da etrafa bakteri ve mikrop yaymasına neden olmaktadır. Ancak yıkama servisimiz ile bu sorun çözülmekte ve siz müşterilerimizin içi rahat etmektedir.

 

Sandalye yıkama işlemi de koltuk ve yatak yıkama da olduğu gibi üç aşamadan oluşmaktadır. Öncelikle sandalyenin kumaş cinsine göre deterjanlar hazırlanır ve ardından ıslatma işlemine geçilir. Daha sonra fırçalama işlemi yapılarak sandalye üzerindeki leke ve kirler çıkarılır. Sandalye leke ve kirlerden temizlendikten sonra güçlü makinalarımızla vakum işlemi gerçekleşir. Yıkanan sandalyeler tamamı ile kurumadan kesinlikle kullanılmaması gerekir aksi takdirde sandalyeniz kusma yapabilir. 24 saat içinde tamamen kurumuş olacaktır.


Firma olarak esnek saatlerde, yerinde temizleme hizmetimiz ile çözümler sunmaktayız. Bu sayede iş yerleriniz kapandığında gelerek gerekli temizleme işlemini gerçekleştirebiliyoruz. Temizlik konusunda uzman ekibimiz sandalyelerinize zarar vermeden organik ilaçlar ile hijyen sağlamaktadır. Kullandığımız son teknoloji cihazlar ile hızlı ve güvenilir şekilde temizlik yapıyoruz.

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014